درباره ما

خط مشی و اهداف

مأموریت ما تولید آب آشامیدنی غنی شده با اکسیژن مطابق با آخرین استاندارهای علمی معتبر جهت تأمین آب آشامیدنی سالم و سلامت هم میهنان عزیزمان می باشد. همچنین تلاش می شود با پویا نگاه داشتن این بخش صنعتی ، ضمن تضمین كار و فعالیت و امنیت شغلی برای پرسنل شاغل ، آن را برای دیگر هم میهنانمان گسترش دهیم.

چشم انداز

با اقدامات اساسی و پایه ای كه در حفظ و ارتقاء كیفی و كمی خطوط تولید ، تجهیزات آزمایشگاهی ، جذب نیروهای متخصص ، توسعه فرهنگ سازی وآموزش های درون و برون سازمانی صورت گرفته انتظار می رود تا سال ۱۴۰۰ جزء پاسخگو ترین و متعهد ترین شرکتهای به نیاز مشتریان بوده و توسعه و شکوفایی خود را بر پایه رضایتمندی مشتریان می دانیم.

خط مشی کیفیت ، ایمنی ، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی

شرکت آب نیروبخش گلستان به عنوان اولین شرکت تولید کننده آب آشامیدنی غنی شده با اکسیژن با برند اکساب، نظام مدیریت یکپارچه خود را بر اساس آخرین ویرایش استانداردهایISO 9001 ،ISO 22000 ، طراحی و الزامات این نظامهای مدیریتی را در کلیه فرایندهای خود نهادینه کرده است. ما به انطباق با الزامات قانونی حاکم بر فعالیتهای شرکت از جمله مقررات و قوانین زیست محیطی ، ضوابط ایمنی و بهداشت حرفه ای متعهد هستیم. بهبود مستمر فرایندها و اثر بخشی و کارآیی نظام مدیریت یکپارچه از دیگر تعهدات مدیریت مجموعه است که در همه فرایندهای تولیدی ، پشتیبانی ،مدیریتی و پایش و ارزیابی جاری بوده و بدون وقفه ادامه خواهد یافت. ما اعتقاد داریم دست یابی به مأموریت موفق و چشم انداز ؛ از طریق الگو های رفتاری ،احترام به همدیگر ، وجدان كاری ، صداقت ،تداوم آموزش ، كارگروهی ، ایجاد محیطی سرشار از امید و انگیزه و در عین حال با ارتباطات دوجانبه و موثر ، صورت می پذیرد و لذا در این مسیر با اعتقاد راسخ از تمامی امكانات بالقوه برای تعالی سازمان استفاده خواهیم كرد. ما در راستای تعهد به ارتقای رضایت کلیه ذینفعان ، استقرار نظام مدیریت را در دستور کار قرار داده ایم . نماینده مدیریت در تضمین کیفیت مسئول استقرار نظام مدیریت یکپارچه بوده و انتظار می رود همه کارکنان در پروسه بهبود مستمر این نظام با ایشان به طور جد همکاری کرده و خلاقیتها ، توانمندیها و نوآوریهای خود را به کار گیرند. آب غنی شده با اکسیژن” که حاصل بیش از ۱۵ سال تحقیق و آزمایش و گذراندن دوره های تستهای کلینیکی آقای پروفسور دكتر پاكدامن می باشد، بعنوان یکی از محصولات مجموعه سلامت تاثیر بسیار مهمی در پیشگیری از بیماری های مختلف داشته و ضمناً بعنوان یک محصول مصرفی عمومی می تواند جایگزین انواع آب های معدنی شود. این محصول در امریکا و بیش از ۲۰ کشور اروپایی و آسیایی دارای پتنت ایشان است.

استفاده از آبهای بسته بندی شده از دهه ۱۹۷۰ شروع شد كه در آن زمان به ویژه كشور فرانسه تولید كننده اصلی آب بسته بندی شده بود. به تدریج با افزایش جمعیت و بهبود وضعیت حمل و نقل، تولید آبهای بسته بندی شده نیز افزایش یافت.

پژوهشگران علوم پزشكی و طبیعی در دورانهای مختلف تاریخ، اهمیت هوای تازه و آب پاك و گوارا را برای زندگی در اولویت نخست قرار داده اند و به این دو بخش عمده طبیعت نام زندگی بخش و حیاتی داده اند. آنها ارزش آب و اكسیژن را به خوبی دریافته و به حق از اكسیژن به عنوان عنصر زندگی نام برده و آب را مادر همه مایعات، بهترین حلال و حامل اطلاعات و انرژی نامیده اند. بر مبنای نیاز نظام سلامتی در صد سال اخیر، روشهای مختلف اكسیژن درمانی و درمانهای دیگر ابداع شده است كه از آن جمله، روش اكسیژن درمانی خوراكی توسط پروفسور ابوالقاسم پاكدامن است. بررسیهای علمی پروفسور پاكدامن كه در نیمه دوم دهه ۱۹۶۰ به هنگام فعالیت در بخش جراحی قلب و عروق و قفسه سینه دانشگاه Essen در آلمان و نیز در مركز جراحی دانشگاه Luvian در بلژیك و سپس در دانشگاه تهران انجام شد، منجر به كشف روش اكسیژن درمانی خوراكی به كمك آب آشامیدنی غنی شده با اكسیژن به مقدار چندین برابر میزان طبیعی آن شد.

این روش دارای ویژگیهای خاصی است كه می توان به موارد زیر اشاره كرد:

مشخصات كلی محصول

آب آشامیدنی غنی شده با اكسیژن در سال ۱۳۸۸ به صورت اصلاحیه به استاندارد “آب آشامیدنی بسته بندی شده-ویژگیها” شماره ۶۶۹۴ الحاق شد. آب بطور طبیعی حدود ۳ تا ۴ میلی گرم در لیتر اكسیژن در ساختار خود دارد ولی بر پایه نوآوری پروفسور پاكدامن تكنولوژی جدید پا به عرصه وجود گذاشت و دستگاههای غنی سازی آب با ظرفیتهای مختلف ساخته شد. در حال حاضر، طبق استاندارد ملی ایران شماره ۶۶۹۴، میزان اكسیژن آب بسته بندی غنی شده با اكسیژن، ۵۰ تا ۶۰ میلی گرم در لیتر است.

اکساب آبی است با کمترین نیتریت و نیترات دارای نرمالترین عناصر طبیعی و سرشار از اکسیژن ، به عبارتی دیگر اکساب حداقل ۱۰ برابر بیشتر از با کیفیت ترین آبهای طبیعت یعنی چشمه سارها و ابشارها اکسیژن دارد. اکسیژن خوراکی که به صورت مخلوط یونی فیزیکی در آب قرار دارد پس از آشامیدن به سرعت جذب سلولهای نیازمند به اکسیژن در بدن می شود.


ISO 22000 : 2018
ISO 10002 : 2019
ISO 9001 : 2015
استاندارد ایران
پروانه بهداشتی بهره‌برداری
گواهی تحقیق و توسعه