خط مشی و اهداف:

مأموریت ما تولید آب آشامیدنی غنی شده با اکسیژن مطابق با آخرين استاندارهاي علمي معتبر جهت تأمين آب آشامیدنی سالم و سلامت هم میهنان عزیزمان می باشد.

همچنين تلاش مي شود با پويا نگاه داشتن اين بخش صنعتي ، ضمن تضمين كار و فعاليت و امنيت شغلي براي پرسنل شاغل ، آن را براي دیگر هم میهنانمان گسترش دهيم .

چشم انداز:

با اقدامات اساسي و پايه اي كه در حفظ و ارتقاء كيفي و كمي خطوط توليد ، تجهيزات آزمايشگاهي ، جذب نيروهاي متخصص ، توسعه فرهنگ سازي وآموزش هاي درون و برون سازماني صورت گرفته انتظار مي رود تا سال ۱۴۰۰ جزء پاسخگو ترین و متعهد ترین شرکتهای به نیاز مشتریان بوده و توسعه و شکوفایی خود را بر پایه رضایتمندی مشتریان می دانیم.

خط مشی کیفیت ، ایمنی ، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی

شرکت آب نیروبخش گلستان به عنوان اولین شرکت تولید کننده آب آشامیدنی غنی شده با اکسیژن با برند اکساب، نظام مدیریت یکپارچه خود را بر اساس آخرین ویرایش استانداردهایISO 9001 ،ISO 22000 ، طراحی و الزامات این نظامهای مدیریتی را در کلیه فرایندهای خود نهادینه کرده است.

ما به انطباق با الزامات قانونی حاکم بر فعالیتهای شرکت از جمله مقررات و قوانین زیست محیطی ، ضوابط ایمنی و بهداشت حرفه ای متعهد هستیم. بهبود مستمر فرایندها و اثر بخشی و کارآیی نظام مدیریت یکپارچه از دیگر تعهدات مدیریت مجموعه است که در همه فرایندهای تولیدی ، پشتیبانی ،مدیریتی و پایش و ارزیابی جاری بوده و بدون وقفه ادامه خواهد یافت.

ما اعتقاد داریم دست يابي به مأموريت موفق و چشم انداز ؛ از طريق الگو هاي رفتاري ،احترام به همديگر ، وجدان كاري ، صداقت ،تداوم آموزش ، كارگروهي ، ايجاد محيطي سرشار از اميد و انگيزه و در عين حال با ارتباطات دوجانبه و موثر ، صورت مي پذيرد و لذا در اين مسير با اعتقاد راسخ از تمامي امكانات بالقوه براي تعالي سازمان استفاده خواهيم كرد.

ما در راستای تعهد به ارتقای رضایت کلیه ذینفعان ، استقرار نظام مدیریت را در دستور کار قرار داده ایم . نماینده مدیریت در تضمین کیفیت مسئول استقرار نظام مدیریت یکپارچه بوده و انتظار می رود همه کارکنان در پروسه بهبود مستمر این نظام با ایشان به طور جد همکاری کرده و خلاقیتها ، توانمندیها و نوآوریهای خود را به کار گیرند.